Peldēšanas preču interneta veikala izstrāde Opencart platformā

Sports • Peldēšana
Logotipa + Interneta veikala izstrāde

Interneta veikals Water Instinct piedāvā lielu produktu klāstu peldēšanas entuziastiem un profesionāliem sportistiem. Šeit Jūs varat iegādāties peldkostīmus, aksesuārus un sporta uzturu. Mēs izstrādājām unikālu uzņēmuma logotipu un izveidojām funkcionālu interneta veikalu Opencart platformā.

Pateicoties labi izvēlētām krāsām, resurss no pirmā acu uzmetiena asociējas ar ūdens sportu. Kvalitatīvi attēli katalogā, kas ieviesti vienā stilā, padara vietni interesantu un neaizmirstamu, palīdz pircējam izvēlēties preci. Resurss ir optimizēts mobilajām ierīcēm.

Vietne ir funkcionāla, palīdz uzņēmumam attīstīt biznesu internetā, ļauj apmeklētājiem ātri un viegli veikt rentablus pirkumus.

Ja Jums ir nepieciešams moderns, ērts un funkcionāls interneta veikals, mēs varam to izveidot Opencart platformā, pilnveidosim standarta funkcionalitāti un sniegsim profesionālu tehnisko atbalstu.

Pasūtiet līdzīgu projektu

Rakstiet mums un uzziniet līdzīga vai individuāla projekta izstrādes izmaksas un termiņus. Mēs atbildēsim 24 stundu laikā.

velāties
pasūtīt
mūsu pakalpojumus?

Mēs vienmēr esam priecīgi jauniem Klientiem un interesantiem projektiem!