Logotips un mājaslapa-vizītkarte uzņēmumam, kas nodarbojas ar audumu un mežģīņu tirdzniecību

Logotips + Mājaslapas izstrāde
Audumi • Mežģīnes • Vairumtirdzniecība

Viens no mūsu mīļākajiem darbiem, kas ļāva realizēt radošu potenciālu — logotipa un mājaslapas-vizītkartes izstrāde uzņēmumam, kas nodarbojas ar audumu un mežģīņu vairumtirdzniecību visā pasaulē. Dizains sanācis stilīgs un izsmalcināts, kas harmoniski saskan ar mājaslapas ērtu lietošanu tās lietotājiem. 

Logotipam tika izstrādāti 7 varianti, no kuriem pasūtītājs ir izvēlējis koncepciju, kas visvairāk atbilst viņa priekšstatam par paša zīmolu.

Mājaslapa ir izstrādāta klasiski pieklusinātos toņos, uzsverot produkcijas elitārismu un ekskluzivitāti. Mājaslapā ir pieejama informācija par uzņēmumu un tā darbību, te ir izvietoti produkcijas paraugi, kā arī var atrast aktuālos jaunumus un kontaktinformāciju.

Resurss tiek korekti atspoguļots gan stacionārajās, gan mobilajās ierīcēs. Mēs izstrādājām arī ērtu iekšējo audumu uzskaites sistēmu.

Ja Jūs vēlaties pasūtīt līdzīgu projektu, sazinieties ar mums jebkurā sev ērtā veidā, aprakstiet uzņēmuma darbības specifiku un izsakiet savas vēlmes topošajam resursam. Mūsu speciālisti izveidos mājaslapu, kas patiks apmeklētājiem jau no pirmā acu skatiena.

 

 

Pasūtiet līdzīgu projektu

Rakstiet mums un uzziniet līdzīga vai individuāla projekta izstrādes izmaksas un termiņus. Mēs atbildēsim 24 stundu laikā.

velāties
pasūtīt
mūsu pakalpojumus?

Mēs vienmēr esam priecīgi jauniem Klientiem un interesantiem projektiem!