Mežģīņu interneta veikala izveide

Audumi • Mežģīnes • Kāzu kleitas
Dizains + HTML kodēšana + Programmēšana + Mobilā versija

Imperial Lace interneta veikals nodarbojas ar izsmalcināto, eleganto franču mežģīņu tirdzniecību visā pasaulē. Izstrādājot mājaslapas dizainu, mēs centāmies panākt viegluma, gaisīguma un neatkārtojamā stila sajūtu. Pateicoties maigi rozā krāsas izvēlei un skaistiem attēliem, mājaslapa piesaista uzmanību un izraisa vēlmi sīkāk iepazīties ar iespaidīgu mežģīņu kleitu kolekciju.

Mēs izveidojām mobilo versiju, kas ir ērta un pievilcīga lietotājam, pārsteidzot ar lielisku lejupielādes ātrumu. Pateicoties tam, dažādu ierīču tipu lietotāji var ērti izmantot interneta veikalu un veikt pasūtījumu. 

Mēs regulāri sadarbojamies ar Imperial Lace interneta veikala īpašniekiem un veidojam skaistus bannerus, oriģinālas birkas produktiem un citu reklāmas produkciju. Ja Jums pagaidām nav skaista, ērta, stilīga interneta veikala, kas piesaistītu apmeklētājus, mēs ar prieku to izveidosim speciāli Jums.

 

Pasūtiet līdzīgu projektu

Rakstiet mums un uzziniet līdzīga vai individuāla projekta izstrādes izmaksas un termiņus. Mēs atbildēsim 24 stundu laikā.

velāties
pasūtīt
mūsu pakalpojumus?

Mēs vienmēr esam priecīgi jauniem Klientiem un interesantiem projektiem!