Adīto izstrādājumu interneta veikala izstrāde

Adītie izstrādājumi • Dabiski audumi • Ražots Latvijā
Dizains + HTML kodēšana + Programmēšana + Mobilā versija

Adīto izstrādājumu interneta veikalam esam izvēlējušies mūsdienīgu dizainu un maigu pasteļkrāsu gammu. Katrai no 12 mājaslapām, ko izveidojuši mūsu speciālisti, ir stilīgs, lakonisks dizains, ar intuitīvi saprotamu interfeisu un augstu lejupielādes ātrumu, neskatoties uz grafisku elementu bagātību. Mēs pievērsām uzmanību arī tam, lai pielāgotu resursu mobilajām ierīcēm.

Darbs ar šo projektu bija patīkams un interesants. Mājaslapā ir pieejami sieviešu džemperi, kleitas, šalles, cepures, kā arī bērnu apģērbs no mohēra, kašmira, alpaka un merino vilnas. Interneta veikala izstrādes procesā mēs centāmies uzsvērt katra izstrādājuma ekskluzivitāti, izmantot augstās kvalitātes attēlus, kas ļauj potenciālajiem pircējiem izdarīt izvēli.

MaiMai interneta veikala klienti ir apmierināti ar tā dizainu, funkcionalitāti un lietojamību, tāpēc ir gatavi atgriezties atkal un iepirkties.

Vai Jūs gribētu sev šādu mājaslapu? Sazinieties ar mums un uzziniet, cik Jums izmaksās interneta projekta izstrāde Jūsu biznesam.

 

 

Pasūtiet līdzīgu projektu

Rakstiet mums un uzziniet līdzīga vai individuāla projekta izstrādes izmaksas un termiņus. Mēs atbildēsim 24 stundu laikā.

velāties
pasūtīt
mūsu pakalpojumus?

Mēs vienmēr esam priecīgi jauniem Klientiem un interesantiem projektiem!